Havayolu
Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

AR TRANS Hava Kargo Türkiye’nin önde gelen üretim sektörleri olan tekstilden, sanayi ürünlerine, makine aksam ve parçalarından gemi ve uçak parçalarına, elektronik eşyadan her türlü yedek parça malzemelerine kadar ICAO ve IATA ile Ülke Sivil Havacılık Kurumları tarafından izin verilen ve hava kargo taşıma kurallarına uygun olarak paketlenmiş tüm ürünleri hızlı ve güvenli taşımaktadır.
Genel Kargo

Genel Kargo

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Istanbul Havalimanın’dan yapılan kargo taşımacılığı ile Dünya’nın birçok ülkesine ve farklı destinasyonlara Hava kargo taşınması gerçekleştirmektedir.
Bozulabilir Kargo

Bozulabilir Kargo

Bozulabilir kargo taşımasında, tüm bozulabilir gönderileri, insanlar için yiyecek malzemeleri, Sebze ve Meyve, Taze dondurulmuş et/balık, yumurta, çiçek ile bitki ve bitki türlerini ilk günkü tazeliği bozulmadan taşınması için tecrübemiz ile gerekli tüm planlamaları yapıyoruz.
Değerli Kargo

Değerli Kargo

Para, mücevher, değerli taş, altın, değerli saat vs. gibi kıymetli eşyalarınız, alış noktasından varış noktasına kadar, her zaman güven içinde taşınması organizasyonunu yapıyoruz. Değerli kargolar, havayolları ile koordineli olarak rezervasyon garantili olarak belirlenen seferde nakledilir.
Medikal Kargo

Medikal Kargo

İlaç gönderilerinizi yani belli bir süre sonra, sıcaklık, nem ve diğer çevre koşullarından etkilenebilen kargoların özenle taşımasını organize ediyoruz. Medikal kargolar, ilaçlar (farma) ve ilaç hammaddeleri, aşılar, haplar, serumlar, plazmalar ve diğer biyoteknolojik ve medikal ürünlerden oluşur.
Hassas Kargo

Hassas Kargo

Uzun yılların tecrübeyle, hassas gönderilerin nakliyesini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Gerektiğinde tüm taraflar ile operasyonel süreçlerdeki her hareketin gözetimde tutulmasını sağlıyoruz.
Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Kimyasal ve/veya fiziksel karakteristikleri nedeni ile yolcuya, ekibe, uçağa veya uçakta bulunan diğer kargolara ve çevreye zarar verebilecek nitelikteki maddeler olarak nitelendirilin tehlikeli kargolar taşımacılığı sertifikalı personelimiz ile istenilen destinasyona zamanında ve güvenle yapmaktayız.
Denizyolu
Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin çok büyük bir bölümü deniz yoluyla gerçekleşiyor. Kuruluşumuz sonrası hava kargo hizmetlerinin yanı sıra denizyolu taşımacılığı alanında da şirketimiz faaliyet göstermeye başlamıştır. Butik hizmet anlayışıyla tecrübemiz, takipçi ve her taşımaya özel bir proje anlayışıyla yaklaşımımız kısa zamanda özel bir hizmet alanı olarak gelişmiştir.
Demiryolu
Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığı

Çin'den Türkiye'ye tren + Uçak servisi
Bizi Arayın